0 536 493 25 63info@elitkizyurtlari.com
sara luv put in her holes her long fingers. pornburst xxx

Hakkımızda

xenar having fun in group sex.click for info https://nxgx.global

BİR KAÇ CÜMLE İLE ELIT KIZ ÖĞRENCI YURDU

Elit Kız Öğrenci Yurdu konuklarımızın kendilerini evlerinde hissetmelerini amaçlamaktadır. Ders yükü ve stresinden uzak, farklı bir ortamda misafirlerimiz huzurla ağırlanacaktır. Aksaray’ın en modern ve güzide parkı olan Kültür Park’ına 5 dakika yürüme mesafesinde oluşturduğumuz yurt binamız konaklama hizmetleri ve birçok sosyal hizmeti de bünyesinde barındırmaktadır.

Binamız sıfır bina olmakla birlikte, içinde kullandığımız mobilyalar ve araç gereçlerin tamamı yenidir. Depreme dayanıklılık belgesi ve buna benzer tüm güvenlikle alakalı kriterlerle uygundur. Aynı zamanda binamızda asansör mevcuttur.

Sahip olduğumuz eğitimcilik tecrübemiz ile öğrencilerimizin konforları ve beklentileri düşünülerek yurdumuz sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Üniversitemiz şehir dışında olduğu için, öğrencilerimizi düşünerek ücretsiz servisimiz de mevcuttur. Servisimiz aynı zamanda öğrencilerimizi otogara getirir ve götürür. Yine zaruri durumlarda servisimiz öğrencilerimiz için ücretsiz hizmet verir.

 • Sümeyye Yılmaz
  Sümeyye YılmazMüdüreJeoloji Mühendisliği lisans mezunu olan müdürümüz genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Insan ilişkileri son derece üst düzey olan müdürümüz öncülüğünde binamız konuklarımıza yurt olacaktır.

  GÜLER YÜZLÜ PERSONEL

  Deneyimli personellerimizle öğrencilerimizin memnuniyetini tesis etmek için her türlü çaba sarf edilmektedir. Misafirlerimizin memnuniyeti bizim için paha biçilmez bir değere sahiptir. Bu sebeple öğrencilerimiz bizim için yük değil, bilakis bizi heyecanlandıran misafirlerimizdir.

  GÜVENLİ

  Misafirlerimizin emniyeti bizim için en başta gelen başlıklardandır. Misafirlerimiz aynı zamanda bizlerin emanetidir, bu sebeple yurdumuzun ve misafirlerimizin güvenliği için gereken bütün önlemler alınmıştır. Kamera sistemleri, şifreli girişler ve güvenilir deneyimli personel. İtfaiye uygunluk raporu, il halk sağlık müdürlüğü uygunluk belgesi ve TC Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olmamız zaten bu konuya ne kadar önem verdiğimizin ispatıdır.

  HESAPLI

  Fiyatlarımız rakip-dost yurtlarımıza nazaran daha hesaplıdır. Yurdumuzda bulunan bir çok hizmet sadece Elit Kız Ögrenci Yurdunda bulunabilmesine rağmen bunu fiyatlara yansıtmadık. Bunlara örnek vermek gerekirse ilk akla gelenler kahvaltı ve akşam yemeği, üniveristeye her saat başı servis düşünülebilir.

  KALİTELİ

  Yurt binamız tamamen yeni bir binadır, bununla birlikte kullanılan malzemeler de yenidir. Öğrencilerimizin yatacakları yataklardan tutun da beyaz eşyaya kadar hepsi sıfırdır. Misafirlerimizi memnun etmek için hiçbir masraftan kaçmadığımız gibi, aynı zamanda Bireysel Öneri Sistemi kullanarak, onların öneriline paralel olarak kalitemizi artırmayı hedeflemekteyiz.

  Aksaray'daki önemli kuruluşlar

  tamil sex movies
  Mail ons

  U kunt een bericht achterlaten