0 536 493 25 63info@elitkizyurtlari.com
sara luv put in her holes her long fingers. pornburst xxx

Sıkca Sorulan Sorular

xenar having fun in group sex.click for info https://nxgx.global
Yurdunuz TC Gençlik ve Spor Bakanlığı’na baglı mı?
Evet, yurdumuz TC Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak M.E.B'ın belirlediği kriterlere göre faaliyet göstermektedir.
Yurdunuzda yemekhane var mı ve yemekler ücretli mi?
Yurdumuzda yemekhane mevcuttr. Sabah ve akşam olmak üzere 2 öğün yemek hizmetimiz vardır. Bu hizmetimiz oda fiyatinın içinde olduğu için, misafirlerimizden bir ücret talep edilmemektir. Yıllardır yurtlarda aşcılık yaparak bu konuda uzmanlaşan aşcımiz, her öğün için 4 farklı yemek hazırlamaktadır.
Üniversiteye servisiniz var mı?
Evet, yurdumuza ait aracımız ile her saat başı Üniversiteye servisimiz vardır. Bu servisimiz aynı zamanda öğrencilerimizi otogara getirme ve götürme işini de ücretsiz olarak yapmaktadır. Zaruri durumlarda aracımız ücretsiz olarak her zaman öğrencilerimizin hizmetindedir
Yurdunuzda öğrencilere özel bahçe mevcut mu?
Evet, yurdumuza ait 1000m2 bahçe mevcuttur, bu bahçe sadece yurdumuza kayıtlı misafirler için özel yapılmıştır. Bunun dışında öğrencilerimizin dinlenmeleri için her cephede teraslarımız mevcuttur. Bu teraslarımız Hasan Dağı manzaralıdır
Yurt binasında kuaför ve kantin var mı?
Evet, Yurt binamızın giriş katında öğrencilerimize özel bayan kuaförü vardır, hemen yanında ise alış veriş yapabilecekleri bir market vardır.
Camaşırhane var mı?
Evet, her dairede çamaşır makinesi ortak kullanıma açıktır.
Ütü ve ütü masası yurdunuzda bulunur mu?
Evet, tıpkı çamaşır makinesi gibi, ütü ve ütü masamızda her dairede ortak kullanım için mevcuttur.
Dışardan yemek getirebilir miyim?
Evet, dışardan yemek getirebilirsiniz, hatta yemekleri her dairede bulunan buz dolaplarında muhafaza edebilirsiniz.
Reviriniz var mı?
Evet, öğrencilerimizin sağlığı bizim için çok önemlidir. Bu yüzden yurdumuzda sağlık ekipmanları ile donatılmış revir mevcuttur.
Yangın çıkarsa ne olacak?
Binamız yangın geciktirici izolasyon ürünleri ile döşenmiştir, ayrıca itfaiye müdürlüğünün bütün testlerinden geçerek bu konuda belgemiz vardır. Her katta yangın söndürme tüpleri, yangın dolapları, duman sensörümüz vardır. Acil durumlar için ise her cephede yangın merdivenlerimiz vardır.
tamil sex movies
Mail ons

U kunt een bericht achterlaten