sara luv put in her holes her long fingers. pornburst xxx

Aksaray Üniversitesi’ne FETÖ/PDY operasyonu: 46 gözaltı

xenar having fun in group sex.click for info https://nxgx.global
Aksaray’da Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında Aksaray Üniversitesi’ne yönelik yapılan operasyonda, aralarında üniversitenin eski rektörü Prof.Dr. Mustafa Acar’ın da bulunduğu akademisyen ve idaresi personel olmak üzere 46 kişi gözaltına alındı.

Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı, darbe girişi ardından FETÖ/PDY yönelik soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında Aksaray Üniversitesi’ne yönelik Aksaray başta olmak üzere Konya, Ankara, Adana, Aydın, Mersin, İzmir ve Kayseri‘de eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda hakkında yakalama kararı çıkartılan 58 kişiden aralarında 2011-15 yıllarında görev yapan eski rektör Prof.Dr. Mustafa Acar ve o dönem görev yapan bazı rektör yardımcılarının bulunduğu akademisyen ve idari personel olmak üzere 46 kişi gözaltına alındı. Eski Rektör Prof.Dr. Acar’ın Konya’da gözaltına alındığı ve Aksaray’a getirileceği

Yine FETÖ/PDY soruşturması kapsamında  üniversite öğrencilerinin ‘Ev ağabeyliği’ yapan ve örgütün haberleşme programı ‘ByLock’u kullandığı iddiasıyla  daha önce gözaltına alınan 3 kişi bugün adliyeye sevk edildi.

happywheels
Recent Posts
tamil sex movies
Mail ons

U kunt een bericht achterlaten